WSPIERAMY MISJE ŚWIĘTE

Uczniowie z klas I-III wzięli udział w IX ARCHIDIECEZJALNYM RODZINNYM KONKURSIE ARTYSTYCZNYM „ POD SKRZYDŁAMI DOBREGO ANIOŁA” pod patronatem Wydziału Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej w Szczecinie. Po ogłoszeniu zwycięzców prace zostały wystawione na kiermaszu  przedświątecznym w Szkole Podstawowej nr 14 w Szczecinie na sprzedaż, a pieniądze zostały przekazane na cele misyjne Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Wspomogą dalszą działalność kenińskiego sierocińca w Isiolo. Dziękujemy, za Wasze dobro i wsparcie potrzebujących!

Klasa 1 b

Ksawery Mroczkowski