WYCIECZKA EDUKACYJNO- HISTORYCZNA KLASY 5 D I 6 C

12 października uczniowie klasy 5D i 6C udali się do zagrody edukacyjnej Dziadkowizna w Skalnie koło Niechorza. Wycieczka była okazją do poznania zasad opieki nad takimi zwierzętami jak: alpaki, kuce, kozy, byczki, króliki czy kury. Dużo radości dała uczniom możliwość nakarmienia czy pogłaskania zwierząt. Nie zabrakło także gier i zabaw zespołowych dotyczących opieki nad nimi i życia na wsi. Uczniowie uczestniczyli też we wspólnym ognisku. W drodze powrotnej, w Trzęsaczu, poznali historię ruin kościoła i związaną z nim legendą. Klasa 5 D przygotowała także ciekawostki związane z tym zabytkiem.