Szkolno-Parafialny Konkurs „Mój różaniec"

W październiku został ogłoszony Szkolno -Parafialny  Konkurs „Mój różaniec". Celem było zainteresowanie dzieci modlitwą różańcową i jednocześnie zachęcenie do jej odmawiania. Konkurs polegał na wykonaniu różańców z dowolnego materiału. Dzieci popisały się kreatywnością. Wśród wykonanych prac były różańce z kasztanów, dzikiej róży, żelków, klocków Lego, chrupków, drewna, sęków, plasteliny, pomponów, koralików itp.

Do konkursu zostały zgłoszone 33 prace , które prezentowane były na wystawie w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I oraz w Sanktuarium Chrystusa Króla. Wszystkie zostały docenione i nagrodzone po Mszy Świętej w dniu 6 listopada. Nagrody rzeczowe ufundował Ksiądz Bogusław Gurgul  Proboszcz Parafii Sanktuarium Chrystusa Króla.