Dobrze jest pomagać! Nasz Senior- nasza sprawa!

Po raz kolejny w naszej szkole została zorganizowana akcja charytatywna “Nasz Senior - nasza sprawa”.

Akcja jest cyklicznym wydarzeniem i polega na obdarowaniu najbardziej potrzebujących seniorów zamieszkałych w naszym mieście. Poprzez współpracę z KMP w Świnoujściu, zgromadziliśmy listę osób najbardziej potrzebujących naszego wsparcia. Dzięki Waszej pomocy obdarowaliśmy w tym roku siedemnaście osób- każdy z nich otrzymał paczkę z żywnością oraz paczkę z artykułami chemii domowej i środkami czystości. Upominkiem specjalnym do każdej paczki był zaś świąteczny kocyk, kubek, kapcie a także piękna karteczka z życzeniami świątecznymi wykonana przez najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Z każdym rokiem przybywa nam rąk do pracy, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego oraz chętni uczniowie z różnych klas brali czynny udział w przygotowywaniu, segregacji, pakowaniu oraz rozwożeniu paczek.

Akcja spotkała się  z bardzo pozytywnym odbiorem, były łzy wzruszenia oraz uśmiech na twarzy, co z pewnością będzie dla nas motorem napędowym na przyszłe lata. Dla obdarowanych zaś będzie realną pomocą, by zbliżające się Święta Bożego Narodzenia były spokojne i wesołe.

Składamy gorące podziękowania wszystkim osobom, które aktywnie wzięły udział w akcji „Nasz Senior – nasza sprawa” i życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!