Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Aktualności

Artykuły

 • MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O ŚWINOUJŚCIU DLA KLAS 3.

  Dnia 20 maja w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Świnoujściu klas 3. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele szkół: SP 6, SP 2, SP 9, SP 1, SP Fundacji Logos. Wspólnie z uczestnikami odbyliśmy niezwykłą podróż po naszym mieście. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i ich nauczycielom za ich zaangażowanie a także wysiłek włożony w przygotowanie do konkursu. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Prezydent Joanny Agatowskiej, która zaszczyciła nas swoją obecnością.

  Czytaj Więcej o: MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O ŚWINOUJŚCIU DLA KLAS 3.
 • KRONIKI TORUŃSKIE

  Klasy 7A oraz 7B w dniach od 15 do 17 maja były na wycieczce w Toruniu. Oto ich relacja.

  Rozdział I

  15 maja 2024 Wyjechaliśmy o 7:10. Czas płynął bardzo szybko i przyjemnie. Do tego w drodze spotkaliśmy kibiców klubu piłkarskiego Zawisza Bydgoszcz, których eskortowała policja. Niektórzy koledzy śpiewali piosenki o flocie. Jak dla mnie to była dodatkowa niezapowiedziana atrakcja. Gdy już dojechaliśmy to mieliśmy trochę czasu dla siebie, około 1 godziny na zwiedzanie miasta i kupowanie pamiątek. Później poszliśmy na pokaz pieczenia pierników, gdzie pan pokazywał składniki i mówił nam co mamy zrobić, żeby upiec pierniki. Składnikiem, który szczególnie mnie zaskoczył był pieprz i mąka żytnia. Mieliśmy również możliwość upieczenia własnych pierników. Na koniec była integracja w pokojach.

  Czytaj Więcej o: KRONIKI TORUŃSKIE
 • WOLNE DNI

  Dyrekcja szkoły przypomina, że w dniach 14,15,16 maja odbywają się egzaminy ósmoklasisty w związku z tym są to dni wolne od zajęć edukacyjnych dla klas 1-7. 

  W budynku A czynna jest świetlica dla uczniów klas 1-3

  Obiady w tych dniach wydawane są od godz. 11.00 do 13.00

  Czytaj Więcej o: WOLNE DNI
 • Obchody Dnia Europy

  9 maja jest Dniem Europy to święto pokoju i jedności w Europie. Upamiętnia on rocznicę wygłoszenia historycznej deklaracji Schumana, w której Robert Schuman przedstawił swoją wizję nowej formy współpracy politycznej w Europie, dzięki której wojna między narodami europejskimi stałaby się nie do pomyślenia. Plan Schumana uważa się za zalążek tego, czym dzisiaj jest Unia Europejska. Podpisana 9 maja 1950 r. deklaracja dała początek integracji europejskiej i współpracy na rzecz pokoju i jedności.

   

  Czytaj Więcej o: Obchody Dnia Europy