Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Wolontariat

Artykuły

 • Zimowa pomoc ptakom

  Gdy za oknami robi się zimniej, a temperatura spada poniżej zera, to oznacza, że na pomoc naszą liczą ptaki, które żyją w pobliżu człowieka. Uczniowie z klas 1-3 wzięli udział w kolejnej akcji Szkolnego Wolontariatu "Dokarmiamy ptaki zimą".

  Czytaj Więcej o: Zimowa pomoc ptakom
 • Konkurs

  Z okazji Dnia Wolontariusza został zorganizowany Szkolny konkurs plastyczny „PROMUJĘ WOLONTARIAT”. Uczniowie poprzez rysunki zachęcali do niesienia pomocy innym. Dziękujemy za zaangażowanie i propagowanie idei WOLONTARIATU. Pamiętajmy WOLONTARIAT nie musi być głośny. Nie musisz brać udziału w wielkich akcjach i wydarzeniach. Pomagać możesz codziennie w swoim otoczeniu. Wystarczy się rozejrzeć.

  Czytaj Więcej o: Konkurs
 • Pamięć o zmarłych.

  Uczniowie klasy 8b pod opieką wychowawczyni Ani Rytlewskiej - Góralskiej z radością udali się 28 października na cmentarz w celu uporządkowania chociaż części zaniedbanych grobów. Uzbrojeni w potrzebny sprzęt ochoczo przystąpili do pracy, zapalili znicze i chwilą zadumy uczcili wszystkich zmarłych. Dzięki tej akcji wolontariatu uczniowie mogli nauczyć  się szacunku i poszanowania miejsca pamięci o zmarłych. Ponadto była to również lekcja odpowiedniego zachowania się w miejscach pamięci narodowych i publicznych.

  Czytaj Więcej o: Pamięć o zmarłych.
 • Podaruj kartkę

  W październiku z okazji Dnia Edukacji Narodowej chętni uczniowie wykonali kartki-laurki dla emerytowanych nauczycieli i pracowników naszej szkoły. W imieniu całej społeczności szkolnej zostały wpisane życzenia i kartki rozesłano do domów osób, które wiele lat poświęciły pracy w naszej szkole. Cieszymy się, że tak wiele osób podarowało uśmiech i miłe wspomnienia. Serdecznie dziękujemy za udział w akcji i zachęcamy do dzielenia się radością i dobrem.

  Czytaj Więcej o: Podaruj kartkę