Jasełka

Czas Adwentu to piękny czas oczekiwania na narodziny Pana Jezusa. W świąteczny klimat istoty nadchodzących świąt wprowadziły wszystkich  Jasełka zaprezentowane przez uczniów klasy 3d pod opieką pani Marzeny Zając oraz katechetki Dagmary Ceroń.

Aktorzy przedstawili okoliczności narodzin Zbawiciela. Scenariusz zawierał najważniejsze momenty towarzyszące temu wydarzeniu. Przedstawienie było przeplatane śpiewem kolęd angażując wszystkich widzów. Uczniowie dołożyli wszelkich starań, aby ich występ był sposobnością do wejścia w czas Bożego Narodzenia pełnego pięknych tradycji i podniosłego nastroju. Na zakończenie spotkania pani Dyrektor Sylwia Szostak złożyła uczniom i nauczycielom piękne życzenia świąteczne.