Apel podsumowujący I semestr

Pierwszy semestr pracy w roku szkolnym 2022/2023 mamy już za sobą. Podsumowanie semestru odbyło się 2 lutego w obecności uczniów klas I-IV, wychowawców, Pani Dyrektor Sylwii Szostak oraz Pani Wicedyrektor Katarzyny Nowy-Karasek.

Podczas uroczystości uczniowie otrzymali nagrody za udział w różnego rodzaju konkursach: recytatorskich, czytelniczych, plastycznych i sportowych. Uczniowie z klasy 1D oraz uczennica Wiktoria Zaręba z 3B zaśpiewali nam piękne piosenki, tworząc miła i przyjazna atmosferę. Podczas uroczystości wystąpił również Igor Hoffa, który zagrał na akordeonie a podsumowaniem apelu był piękny wiersz w wykonaniu Natalki Smolińskiej z 3B. Kochani uczniowie, w drugim semestrze życzymy jeszcze więcej sukcesów!