Ogólnopolska akcja „Paczuszka dla maluszka”

Choinka „paczuszkowa” zdobi wejście naszej Szkoły w budynku A. Łatwo rozpoznać, bo ubrana jest w bombki informujące o celu naszej akcji. Zbieramy dla hospicjów dziecięcych, domów samotnej matki, domów dziecka - dla najmłodszych bliźnich, którzy potrzebują naszego wsparcia. Ludzie o dobrym sercu, którzy chcą razem z nami uzbierać potrzebne artykuły kosmetyczne i higieniczne mogą zabrać bombkę z choinki a w zamian przynieść dary dla potrzebujących. Cieszymy się, że razem możemy rozświetlić ten czas tysiącem uśmiechniętych twarzy. Zachęcamy każdego ucznia i rodzica, aby to było nasze wspólne dzieło, aby każdy miał swój udział w tej wspaniałej akcji charytatywnej. Wszystkim, którzy razem z nami czynią dobro  serdecznie dziękujemy. Akcja trwa do 21 grudnia. Pomagajmy!