Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzone jest 15 września.

Tego dnia uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię  i są okazją do wspólnej zabawy.

W naszej szkole  uczniowie klasy 1a i 1d już od samego rana cieszyli się tym dniem! Po prezentacji filmu,,The Dot”, historii  małej dziewczynki o imieniu Vashti, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości, dzieci przystąpiły do wielu aktywności z kropką w roli głównej.

Czasem wystarczy zacząć od kropki…

To był wspaniały dzień dla nas wszystkich! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.