NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Choć za oknem panuje jesienna szaruga a przyroda przybrała odcienie żółci i brązu to w sercach naszej społeczności szkolnej zapanowały barwy biało- czerwone.
   Dzień przed 104. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości odbył się apel, podczas którego uczniowie mieli okazję poznać najważniejsze wydarzenia związane z walką o niezależność i wolność naszej Ojczyzny aż po czasy nam współczesne. Montaż słowno- muzyczny wzbogaciło objęcie przez świnoujskich harcerzy honorowej warty przy portrecie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
   W holu szkoły można obejrzeć okolicznościową wystawę poświęconą Narodowemu Świętu Niepodległości.