Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Artykuły

 • Akcja charytatywna „Paczuszka dla Maluszka”

  Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w ogólnopolskiej akcji charytatywnej  "Paczuszka dla Maluszka" Fundacji Małych Stópek . Zbiórka artykułów higienicznych w naszej szkole rusza od 24.11. Uzbierane dary trafią do Fundacji, która wspiera: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie.

  Serdecznie dziękujemy za każdy gest dobroci.

  Czytaj Więcej o: Akcja charytatywna „Paczuszka dla Maluszka”
 • Szkolny Dzień Życzliwości

  Jak co roku w naszej szkole obchodzono Światowy Dzień Życzliwości. Uczniowie klasy V b zaangażowali się w obchody tego święta, którego głównym celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Taki dzień przypomina wszystkim, że warto zastanowić nad własnym życiem, uczynić drobny gest życzliwości w stronę drugiego człowieka poprzez ciepły uśmiech, miłe słowo, uprzejmość.

  - Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pozytywna energia, którą przekazujemy zawsze wraca do nas z nawiązką! – przekonywali uczniowie klasy Vb

  Czytaj Więcej o: Szkolny Dzień Życzliwości
 • Konkurs wiedzy o ruchu drogowym

  16 listopada w naszej szkole odbył się konkurs dotyczący edukacji ruchu drogowego dla uczniów z klas I. Celem konkursu było zwiększenie świadomości uczniów na temat bezpieczeństwa i przestrzegania zasad ruchu drogowego. Dzieci aktywnie wzięły w nim udział, prezentując swoją wiedzę. Dziękujemy wszystkim klasą I za zaangażowanie. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza będzie inspiracją do zachowań bezpiecznych podczas codziennych podróży.

  Czytaj Więcej o: Konkurs wiedzy o ruchu drogowym
 • NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

       Z okazji przypadającej 11 listopada 105. rocznicy odzyskania niepodległości w naszej szkole odbyły się uroczyste apele. Cała społeczność szkolna uroczyście odśpiewała hymn Polski. Młodzież przypominała, czym dla nas są symbole narodowe a także jak trudna i bolesna była droga do niepodległości. Podziękowała także naszym dziadkom za trud włożony w to, byśmy dziś mogli żyć w wolnym, niepodległym i pięknym kraju.

  FOTORELACJA

  Czytaj Więcej o: NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI